0

DELIJE ‘OKUPIRALE’ BANOVO BRDO: Ogromna podrška za crveno-bele! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 10.11.22 u 19:16

Sjajna poseta na utakmici u srpskoj prestonici!

U okviru zaostale utakmice 7. kola Mozzart bet Superlige Srbije fudbaleri Čukaričkog dočekali su Crvenu zvezdu. Duel na Banovom brdu počeo je u terminu od 18 časova i 45 minuta. Nakon
30 minuta igre nije bilo preterano zanimljivih situacija, osim šanse Kataija iz 2. minuta, a rezultat je 0:0.

Prinudnu izmenu Miloš Milojević je načinio već u 15. minutu. Teren je zbog povrede napustio Aleksandar Pešić, a zamenio ga je brzonogi Osman Bukari.

Solidno su popunjene stolice na tribinama koje su namenjene za navijače domaćih, ali crveno-beli su na Banovo brdo stigli u daleko većem broju. Tribina namenjena Delijama prima oko 1200 osoba, a jasno je da je zbog velikog interesovanja svoje mesto na stadionu pronašlo oko 1500 vatrenih pristalica.