0

ODLIČNE VESTI ZA PIKSIJA I SRBIJU: Kapiten postigao gol nakon 4 utakmice! (VIDEO)

Objavljeno: 09.11.22 u 21:02

U oviru 12. kola Erdevizije, Ajaks je dočekao Vitese, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Ono što je bitnije od rezultata, za sve ljubitelje sporta iz Srbije jeste što je kapiten reprezentacije Srbije i kluba iz Amsterdama bio strelac vodećeg gola za domaći tim. U šestom minutu je Dušan Tadić u maniru najboljih centarforova, odlično reagovao na asistenciju Bergvajna i pogodio za 1:0.

Nije mogao kapiten samo da gleda svoje saigrače iz Srbije kako podižu formu pred Mundijal u Kataru, pa je pokazao da uvek treba računati na vođu. Ovo je tek drugi pogodak iz igre Tadića ove sezone, ali nadamo se da će naš najbolji fudbaler tek pokazati šta zna na predstojećem Svetskom prvenstvu, koje se bliži.