0

MAJORKA IZNENADILA ATLETIKO: Rajković nerešiva enigma za crveno-bele! (FOTO)

Objavljeno: 09.11.22 u 23:55

Majorka je dočekala Atletiko iz Madrida u 14. kolu Primere i na iznenađenje mnogih, slavila rezultatom 1:0.

Jednu od lošijih sezona igraju izabranici Čola Simeonea, pa su nastavili sa lošim rezultatima i nakon eliminacije iz grupne faze Lige šampiona, pa su u Majorci doživeli i četvrti poraz ove sezone u domaćem šampionatu. Nije samo loša forma razlog poraza, već i čuvar mreže reprezentacije Srbije, Predrag Rajković, koji je bio jedan od najboljih pojedinaca na meču i nepremostiva prepreka fudbalerima Atletika.

Ključni detalj desio se u 10. minutu kada je Murići bio precizan na asistenciju Košte. Od tog trenutka, Atletiko je pojačao sa napadima i postigao pogodak u 22. minutu. Precizan je bio Morata, ali je nakon reakcije VAR sobe, pogodak poništen. Do kraja smo gledali Madriđane kako opsedaju gol, ali su domaći odolevali, a Rajković bio glavni krivac što izabranici Simeonea nisu došli do gola.