0

FOTO. Twitter/@RayoVallecano

ŠOK NA VALJEKASU: Rajo je zapravo kralj Madrida!

Objavljeno: 08.11.22 u 09:14

Fudbaleri Raja Valjekana su na Valjekasu savladali gradskog rivala Real (Rajo je defakto iz predgrađa španske prestonice, pa odatle ovaj mali rivalitet), rezultatom 3:2, i tako naneli Kralju prvi poraz u tekućoj sezoni La Lige.

NAJNOVIJE VESTI IZ LA LIGE:

Prednost je domaćima doneo Santi Komesanja nakon svega pet minuta igre, ipak u finišu prvog poluvremena nastao je potpuni haos. Real je golovima Modrića i Militaa potpuno preokrenuo rezultat, ali egal pre pauze je domaćima doneo Garsija. Konačan rezultat je sredinom drugog dela postavio Oskar Treho sa bele tačke.

Rajo je nakon ovog trijumfa zauzeo osmu poziciju na tabeli najjačeg ranga španskog fudbala, a Real je ostao na drugoj poziciji, davši Barseloni šansu da se dodatno odmakne.