0
Evroliga

MONAKO VODI NAKON PRVIH 20 MINUTA: Zvezda ima mnogo promašenih slobodnih bacanja! (FOTO)

Objavljeno: 04.11.22 u 21:58

Nakon prvog poluvremena Monako protiv Zvezde vodi rezultatom 38:31.

Košarkaši Crvene zvezde su dobro otvorili meč, ali na kraju prve polovine utakmice rezultat i nije toliko realan, jer su crveno-beli bili na pola koša zaostatka dva minuta pred kraj poluvremena. Da je Zvezda realizovala sva slobodna bacanja gubila bi svega pola koša i to je možda i najslabiji segment izabranika Vlade Jovanovića u dosadašnjem toku.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Najefikasniji u redovima crveno-belih je Ben Bentil sa 7 poena, dok ga prate Nemanja Nedović sa 5 i Filip Petrušev sa 4 poena. Sa druge strane, najviše poena postigao je Majk Džejms – 9, a prate ga Hol i Motejunas sa 8 poena. Zanimljivo da nakon prvih 20 minuta nijedan košarkaš nije dvocifren.

Nakon prve četvrtine, Zvezda je vodila rezultatom 19:17, a Delije su pravi šesti igrač izabranicima Vlade Jovanovića.