0
ATP

NOVAK PROŠAO DALJE: Srpski teniser malo „štucao“ u prvom setu, a zatim u drugom oduvao protivnika! (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.22 u 19:16

Savršen drugi set!

Novak Đoković prošao je u četvrtfinale Mastersa u Parizu. Savladao je ruskog tenisera Karena Hačanova, rezultatom 2:0. Po setovima – 6:4, 6:1.

Dakle i po samom rezultatu je jasno kako je meč tekao. Startovao je fenomenalno srpski teniser, furiozno stigao do vođstva od 3:0, ali se Karen konsolidovao i vratio brejk, a zatim izjednačio na 3:3.

Ipak, od tog momenta, Đoković je osvojio tri gema, a Hačanov samo jedan.

Što se tiče drugog seta, tu nije bilo dileme niti problema ni u jednom momentu. Laganih 6:1 za plasman u četvrtfinale.

Đoković i Hačanov igrali su u finalu ovog turnira 2018. godine, a Rus je bio uspešniji.

Naredni Novakov protivnik biće Italijan, Lorenco Muzeti.