0

DVA GOLA NA STARTU DRUGOG POLUVREMENA: Jedan u mreži domaćih – strelac je Kanga sa bele tačke! (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.22 u 20:03

Ni domaći nisu nedodirljivi.

Crvena zvezda se ne provodi baš najbolje na gostovanju Monaku u Francuskoj, jer domaći vode 3:1. Već nakon prvih 45 minuta, Monako je imao ogromnu prednost od 2:0, a na startu drugog dela igre, poveo je i sa 3:0, nakon autogola Rodića.

VESTI O CRVENOJ ZVEZDI:

Sve se dogodilo u 50. minutu u novom kontranapadu Monaka. Ubacivanje sa leve strane, dočekao je Rodić, koji je sigurno želeo da pošalje loptu preko gola, ali je ipak zatresao sopstvenu mrežu.

Do gola je u nastavku stigla i Crvena zvezda, sa bele tačke. Odličan pas Kataija stigao je do Ivanića, koga je defanzivac Monaka zaustavio u samom ćošku peterca, ali na nedozvoljen način.

Pogodak sa bele tačke postigao je Gelor Kanga.