0

PARI SEN ŽERMEN POBEDIO, ALI OSTAO BEZ PRVOG MESTA U GRUPI: Stara dama se porazom oprostila od Lige šampiona! (VIDEO)

Objavljeno: 02.11.22 u 22:56

Ne posustaju Parižani!

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Juventus sa 2:1 u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona.

Na taj način Juventus se oprostio od učešća u elitnom takmičenju, a evropsko proleće dočekaće u Ligi Evrope, zahvaljujući ubedljivom porazu Makabi Haife od Benfike.

Vrlo rano su Sveci načeli domaćine. Igrao se 13. minut, Mesi je dodao do Mbapea, al mladi Francuz je odradio ostatak posla. Prelep pogodak, zaista.

Uspeli su fudbaleri Stare dame da se konsoliduju do poluvremena, pa su u 39. minutu izjednačili. Ubacio je loptu sa boka Kvadrado, golman PSŽ-a, Donaruma, ostao za malo „kratak“, a u stilu najboljih napadača snašao se Leonardo Bonući koji je ostao u kaznenom prostoru francuskog kluba.

Utakmicu je rešio gol Mendeša u 69. minutu. Mesi je pronašao Mbapea, koji je u nastavku akcije spojio Portugalca sa golom sa konačnih 2:1 u Torinu.