0

VEROVALI ILI NE – KALIFA KULIBALI JE DAO GOL: Zvezda duplirala prednost, napadač postigao prvenac! (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.22 u 18:20

Crveno-beli na rutinski način idu ka novoj pobedi!

Stadion Kolubare u Lazarevcu mesto je odigravanja jednog od duela 17. kola Mozzart bet Superlige Srbije koji privlači najveću pažnju domaće javnosti. Fudbaleri Kolubare dočekali su  aktuelnog šampiona naše zemlje, ekipu Crvene zvezde. Utakmica je počela u 17 časova, a Zvezda vodi sa 0:2 od 48. minuta susreta.

Otpor domaćeg sastava slomljen je tek u poslednjem minuta prvog poluvremena, kada je na asistenciju fantastičnog debitanta, Jovana Mijatovića, mrežu Kolubare zatresao Aleksandar Pešić.

Prednost gostiju duplirana je već na startu drugog dela igre. El Fardu Ben je poslao oštru loptu u petarac, a Kalifa Kulibali, koji je posle najduže pauze ušao u igru, postigao je prvenac u crveno-belom dresu. Snažni napadač je imao lakši zadatak nakon Benove asistencije.