0

PEŠIĆEVA FORMA RADUJE DELIJE: Popularni Šilja rutinski do novog gola! (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.22 u 17:58

Zvezda vodi u Lazarevcu!

U okviru 17. kola Mozzart bet Superlige Srbije fudbaleri Kolubare u Lazarevcu su ugostili Crvenu zvezdu. Duel aktuelnog srpskog šampiona i ekipe koja se drugu godinu u nizu takmiči u elitnom rangu počeo je u 17 časova.

Nakon 45. minuta igre na stadionu Kolubare, gostujući sastav vodi sa minimalnih 0:1. Otpor domaćeg sastava slomljen je tek u poslednjem minuta prvog poluvremena, kada je na asistenciju fantastičnog debitanta, Jovana Mijatovića, mrežu Kolubare zatresao Aleksandar Pešić.

Nastavio je iskusni napadač golgeterski niz pogodaka i tako uspeo da svom timu obezbedi značajnu prednost.