0

MONAKO SPREMAN ZA ZVEZDU: Pobeda u prvenstvu kao priprema za četvrtak i odlučujući meč! (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.22 u 17:33

Rutinski trijumf.

Fudbaleri Monaka lagano su savladali Anže rezultatom 2:0 u 13. kolu francuske Lige 1.

Nisu uspevali Kneževi da probiju bedem Anžea u prvom poluvremenu. Najveću šansu za to imali su u 41. minutu, ali je Visam BenJeder promašio jedanaesterac.

Ipak, u drugom poluvremenu dodali su gas domaći.

U 54. minutu Vanderson je centrirao, a na pravom mestu našao se Bril Embolo i doveo svoj tim u vođstvo.

Da će ovo biti nova pobeda Monaka postalo je jasno u 70. minutu.

Golovin se odlično namestio i postigao zaista prelep pogodak za konačnih 2:0.

Naredni meč Kneževi igraju upravo protiv Crvene zvezde na svom terenu u okviru poslednjeg kola grupne faze Lige Evrope.