0
AdmiralBet ABA Liga

DVOCIFRENI PARTIZAN NA POLUVREMENU: Mega dobro počela, ali nije mogla više od deset minuta! (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.22 u 21:46

Sjajna druga četvrtina ‘crnobe-lih’!

Partizan danas od 21h na svom terenu dočekuje ekipu Mega MIS-a u okviru ABA lige. Nakon prvih deset minuta košarke, prednost su imali izabranici Vuleta Avdalovića, rezultat je bio 25:26. Posebno se istakao Rudan sa osam poena i Branković sa šest.

Utakmicu je protiv svog bivšeg kluba započeo i nekadašnji kapiten ‘crno-belih’, Dragan Gagi Milosavljević.

Ipak, već na startu druge deonice Partizan serijom dobrih napada, ali i odbrana prednost okreće u svoju korist. Utakmica je i u tim momentima bila u apsolutnom egalu.

Željko Obradović je u prvom poluvremenu koristio deset igrača i bitno je spomenuti da se svaki od njih upisao u listu strelaca.

Nakon dvadeset minuta košarke, Partizan je na poluvreme otišao sa dvocifrenom prednošću – 50:39.

Najbolji u redovima domaćem sastava bio je Papapetru sam osam, Naneli sa sedam i centradski tandem KoprivicaLesor sa po šest poena.

Kod gostiju su se istakli Rudan sa 13, Kazalon sa devet i Branković sa šest poena.