0

RAJKOVIĆ OSTAO ZATEČEN: Nije očekivao da će lopta imati ovakav pravac i primio je gol! (VIDEO)

Objavljeno: 29.10.22 u 10:40

Bilo je nerešeno.

Fudbaleri Majorke i Espanjola remizirali su u 12. kolu LA lige sa 1:1. Ovaj susret obeležio je pogodak Hose Karlos Lasa, tačnije njegov centaršut koji je „skrenuo“ u gol Predraga Rajkovića.

Vođstvo Majorki, doneo je Vedat Murići, koji je u 48. minutu zatresao mrežu gostiju. Onda je u 70. minutu stigao pogodak o kome će se pričati.

Igrači Majorke i Predrag Rajković nisu imali sreće kada je Hose Karlos Laso cenrirao. Lopta je tom prilikom zakačila Martina Valjenta, promenila je pravac i tom prilikom zbunila srpskog reprezentativca.

Samim tim, videli smo loptu u mreži i pogodak vredan boda za Espanjol.

Što se tiče srpskh igrača, Predrag Rajković je na terenu proveo čitavu utakmicu, dok Matija Nastasić nije ulazio u igru.