EMOTIVAN SUSRET NA MEACI: Juče, danas, zauvek – Dejan je jedan od nas! (VIDEO)

Objavljeno: 29.10.22 u 21:23

U okviru 12. kola italijanske Serije A, Inter je na svom terenu dočekao Sampdoriju i svoju veliku legendu, Dejana Stankovića.

Mnogi su jedva čekali da se Deki vrati na mesto uspeha, jer je svakako čovek koji je mnogo dao klubu, a ovacije, kao i transparent, koji su mu navijači posvetili je apsolutno zaslužio, a na njemu je pisalo: „Juče, danas, zauvek – Dejan je jedan od nas!„.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Stanković je za crno-plave odigrao 326 utakmica, postigao 42 gola i upisao 55 asistencija za Nerazure. Osvojio je i pet titula pravaka Italije, četiri trofeja kupa, odnosno naslov šampiona Evrope. Nešto o čemu svaki fudbaler mašta kada krene da se bavi najlepšom igrom na svetu.

Emocije su se probudile kod Dejana Stankovića, a evo kako je to izgledalo:

U toku je poslednjih desetak minuta prvog poluvremena, a Inter vodi rezultatom 1:0, pogotkom Stefana De Fraja u 21. minutu.