0

‘KIŠA’ GOLOVA U LISABONU, BENFIKA PONOVO VODI: Kostić asistirao, Vlahović zatresao mrežu Portugalaca! (VIDEO)

Objavljeno: 25.10.22 u 21:35

Uzbudljiv susret u Lisabonu!

U okviru 5. kola grupne faze Lige šampiona fudbaleri Benfike dočekali su Juventus. U toku je prvo poluvreme duela u Lisabonu, a domaći sastav vodi sa 3:1.

Pogotkom Antonija Silve Benfika je dospela u vođstvo u 17. minutu susreta. U ulozi asistenta našao se Argentinac, Enco Fernandez.

Nije se dugo čekalo na odgovor crno-belih iz Torina. Srpski duo je nastavio sa sjajnim partijama. Filip Kostić je asistirao, a Dušan Vlahović je pokazao zašto je jedan od najboljih golgetera na planeti i zatresao mrežu Benfike.

Samo sedam minuta kasnije Portugalci su poveli golom Žoao Marija sa bele tačke, da bi Rafa Silva uvećao na 3:1 u 35. minutu susreta.