0
Košarka

BILI SMO SRAMOTNI, JADAN NASTUP: Meloun komentarisao lošu partiju Džokera i Nagetsa!

Objavljeno: 25.10.22 u 13:07

Košarkaši Portlanda su u Oregonu prilično ubedljivo savladali ekipu Denvera rezultatom 135:110 i tako došli do trijumfa. Vodili su gosti dobar deo meča, ali je sredinom treće deonice domaćin krenuo da igra fantastično i ubacio 44 poena za kvartal. Do kraja su samo uvećavali prednost.

NAJNOVIJE VESTI IZ NBA LIGE:

Nikola Jokić je imao izuzetno čudnu statistiku na utakmici, jer je duel završio sa po devet poena, skokova i asistencija, uz četiri šuta iz igre, za 25 minuta na parketu. Loša statistika njegovog dragulja, ali i slaba partija cele ekipe izazvala je bes kod Majka Melouna.

– Bili smo sramotni. Bio je to jadan nastup posle prve četvrtine. Uopšte nismo igrali odbranu. Trenutno uopšte ne možemo da se branimo jedan na jedan – izjavio je Meloun, a preneo ESPN.