1

from left Dejan Zukic Filip Malbasic Mamadou Traore Ivan Vukcevic Aleksandar Busnic goalkeeper Lazar Carevic Milan Lazarevic Vojvodina v TSC - Mozzart Super League Season 2022/2023 on October 08 , 2022 in Novi Sad, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

VOJVODINA ISKAŽNJAVALA NAPREDAK: Voša prekinula loš niz i kaznila greške Kruševljana!

Objavljeno: 24.10.22 u 21:53

Vojvodina je prekinula niz od četiri meča bez trijumfa jer je na gostovanju u Kruševcu savladala tim Napretka rezultatom 0:2. Imali su možda domaći i više prilika, delovali su na mahove kao ozbiljniji protivnik, ali do boda nisu mogli.

Prednost je gostima doneo na startu meča Nikola Ćumić nakon bega odbrani rivala. Potom je Vitas napravio penal u kaznenom prostoru Novosađana, pa je nekadašnji igrač Stare dame Bojan Matić preuzeo odgovornost. Ipak, Carević je zaustavio njegov udarac i tako ostavio svoj tim u vođstvu. U nastavku je Napredak pokušao još jaće, ali je Filip Malbašić nakon sat vremena igre duplirao prednost svog tima. Do kraja meča pocrveneo je mladi kapiten domaćih u nastavku ovog meča, Nemanja Đeković.