0

during the Partizan v Javor - Mozzart Super Liga 2022/2023 match on stadium FK Partizan (JNA) on October 23, 2022 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

ŽIVKOVIĆ POGODIO ZA TREĆI GOL CRNO-BELIH, GIGIĆ SMANJIO PREDNOST: Videli smo penal u Humskoj! (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.22 u 20:30

Novi pogodak za crno-bele.

Fudbaleri Partizana poveli su sa 3:1 u duelu protiv Javora. Strelac je bio Živković u 64. minutu.

Ubrzo je Javor smanjio rezultat na 3:2, a strelac je bio Petar Gigić sa bele tačke u 69. minutu.  Kristijan Belić, srušio je jednog igrača Javora, što je bilo dovoljno za jedanaesterac. Gigić je bio precizan, ali gol nije proslavljao.

Sve je počelo pogotkom Nikolića za vođstvo Javora, dok je zatim usledio preokret crno-belih. Natho je pogodio za izjednačenje, a Urošević za preokret.