0

Nemanja Radonjic Serbia - Slovenia, UEFA Nations League June, 5. 2022. Belgrade, Serbia. 5.6.2022. Beograd, Srbija foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

UŠAO I REŠIO UTAKMICU: Nemanja Radonjić sjajnom asistencijom otvorio put ka pobedi svom timu! (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.22 u 15:55

Teško gostovanje.

Fudbaleri Torina savladali su u Udinama ekipu Udinezea – 1:2. Strelac za domaće bio je Deulofeu, a pre toga Aina je doveo Bikove u vođstvo. Pobednički gol postigao je Pelegrini na asistenciju srpskog fudbalera Nemanje Radonjića.

Srpski reprezentativac u igru je ušao u 61. minutu, a samo osam minuta kasnije napravio ključan potez za svoj tim. Odlično je proigrao svog napadača kojem je ostao lakši deo posla.

Bikovi su tako prekinuli svoj post od pobeda koji je trajao pet utakmica. Sa druge strane Udineze je odlično započeo sezonu, međutim sada su već tri utakmice bez pobede u Seriji A, nakon današnjeg poraza i remija protiv Atalante i Lacija.

Saša Lukić i Vanja Milinković-Savić odigrali su celi meč.