Košarka

‘VIDEO SAM DA JE OTVOREN, NISAM MNOGO RAZMIŠLJAO’: Potez kojim je Jokić slomio šampione! (VIDEO)

Objavljeno: 22.10.22 u 09:52

U ekipi očigledno vlada sjajna hemija!

Denver je na gostujućem terenu nadigrao aktuelnog prvaka NBA lige – Golden Stejt. Konačan rezultat bio je 123:128, a dvostruki vezani MVP odigrao je fenomenalnu partiju. Nikola Jokić je za 34 minuta na terenu upisao 26 poena, 12 skokova i 10 asistencija. Jedna od tih asistencija prelomila je utakmicu, a reč je o dodavanju za sinoć sjajnog Brusa Brauna.

‘Video sam da je Brus otvoren, pogodili smo, mislim da je to bila dobra odluka. U tom momentu nisam mnogo razmišljao.’ – rekao je Jokić i potom dodao:

‘Da budem iskren, nismo baš pokazali „egzekuciju“, imali smo mnogo izgubljenih loptu u poslednjim minutima. Moramo da budemo mnogo mirnji u tim situacijama. Ali, pogađali smo neka slobodna bacanja, pravili dobre faulove igrali smo dobru odbranu, ovo je bila doba odbrana.’ – zaključio je dvostruki uzastopni MVP NBA lige.