0

FOTO. Twitter/@realmadrid

REAL SE MUČIO PA BLICKRIGOM REŠIO SEVILJU: Kraljica Lige Evrope praznih ruku ide u Andaluziju!

Objavljeno: 22.10.22 u 23:00

Fudbaleri Real Madrida su na svom terenu dobili ekipu Sevilje rezultatom 3:1 i tako upisali novu pobedu u domaćem šampionatu. Bio je izuzetno težak meč za igranje, ali su prvaci Evrope uspeli da dođu do trijumfa uz dva brza gola u finišu.

Prednost je Realu doneo Luka Modrić već u petom minutu igre, ali nisu uspeli i pored nekoliko solidnih prilika, da domaći dupliraju prednost. Kazna je stigla sredinom prvog dela, kada je Erik Lamela poravnao rezultat. Sve su više strepeli Blankosi za trijumf, ali je Lukas Vaskez deset minuta pre kraja, a svega dva minuta kasnije Fede Valverde, otklonio sve dileme u vezi pobednika.