0
Košarka

NIKOLA JOKIĆ NAKON UBEDLJIVOG PORAZA I POVRATKA MAREJA: Nije bio čak ni toliko loš! (FOTO)

Objavljeno: 20.10.22 u 11:54

Denver je poražen u prvom kolu NBA lige od Juta Džeza na gostovanju rezultatom 123:102, a Nikola Jokić izneo je svoje utiske nakon meča.

Juta je veliku prednost stekla u prvom poluvremenu kada je postigla čak 75 poena. Domaćini su bili dominantni u šutu za tri poena, pogodili su čak 16 trojki, dok je Denver sa druge strane bio precizan samo 5 puta sa distance.

„Oni su imali mnogo šuteva (za tri poena). Bili su otvoreni. Nije da su pogađali samo iznuđene“ započeo je Jokić, pa naglasio da je greška što nisu više šutirali:

„Nismo toliko šutirali. Drugo poluvreme je bilo malo bolje, ali ne tamo gde bi trebalo da bude. Čak i kada smo imali prilike za otvorene šuteve nismo ih koristili. Kao da nismo znali šta da radimo s loptom“ konstatovao je dvostruki MVP, NBA lige, a za kraj prokomentarisao i povratničku partiju Džamala Mareja:

„Nije bio čak ni toliko loš“ zaključio je Nikola Jokić.