0

VILJAREAL DOŠAO DO POBEDE: Osasuna bez šanse u Valensiji!

Objavljeno: 17.10.22 u 23:02

Fudbaleri Viljareala su došli do pobede, prve nakon mesec i po dana, jer su bili bolji na stadionu Levantea od Osasune rezultatom 2:0. Za goste je igrao i Darko Brašanac, koji je imao nekoliko udaraca ka golu rivala, ali i da se upiše u beležnicu, jer je požuteo sredinom prvog dela.

Prednost je Žuta podmornica stekla u samom finišu prvog poluvremena, jer je Džekson probio po desnom boku, ubacio loptu unutar peterca, gde se Dandžuma odlično snašao i dao gol posle više od 400 minuta, koliko su domaći postili. Isti igrač je sa bele tačke u petom minutu nastavka postavio konačan rezultat.