Evropske lige Fudbal
21:51 16.10.2022.

EKSELSIOR GLINENI GOLUB ZA TADIĆA, DUŠAN GOTOVO BESPREKORAN: Kapiten hvata ritam pred Svetsko prvenstvo! (VIDEO)

FOTO: Twitter/@AFCAjax

Ajaks je sačuvao čelo tabele Eredivizije jer je na svom terenu lako savladao tim Ekselsiora rezultatom 7:1 i tako poslao poruku Fajenordu i PSV-u da su i dalje glavni kandidat za krunu Nizozemske.

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“5″ exclude_current=“true“ title=“NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:“]

Poveli su domaći već u 15. minutu preko Horhea Sančeza, da bi deset minuta kasnije Berhojs duplirao prednost. Meč je rešio u samom finišu prvog dela igre Brobi na asistenciju Dušana Tadića. Mladi napadač je postigao i sledeći gol, da bi petardu kompletirao upravo kapitet Srbije. Bergvejn se takođe kao šesti upisao u strelce, a konačan rezultat postavio je Kudus deset minuta pre kraja, delovalo je, ali je Agrafiotis postigao utešni pogodak za goste.

Kao što smo i rekli, Ajaks je tako zaseo na čelo tabele sa bodom više od prvog pratioca, dok je njihov današnji rival 12. sa dva boda više od mesta koja vode u doigravanje za opstanak.


Standings provided by Sofascore

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...