0

BARSA PRESPAVALA EL KLASIKO: Real je i dalje prejak za katalonski klub!

Objavljeno: 16.10.22 u 18:12

Fudbaleri Real Madrida su na svom stadionu lako savladali Barselonu, i tako, uprkos statistici koja ne otkriva taj podatak, lako savladali najvećeg rivala i dokopali se vrha tabele La Lige. Konačan rezultat je bio 3:1.

Prednost je doneo Karim Benzema aktuelnom šampionu Evrope nakon desetak minuta igre, da bi odlični Fede Valverde nešto kasnije u prvom poluvremenu duplirao prednost. Praktično su iz prve prave šanse Katalonci postigli, ispostavilo se utešni pogodak, jer je Feran Tores bio strelac. Potom su imali kompletnu inicijativu gosti, koji su se ispromašivali, ipak u nadoknadi vremena sa bele tačke Rodrigo je otklonio sve dileme.

NAJNOVIJE VESTI IZ LA LIGE:

Real je ovim trijumfom zauzeo vrh tabele, sa tri boda više od današnjeg rivala, koji je u današnjem meču primio tri puta više golova nego u dosadašnjem toku La Lige.