0

KO ŠTA RADI – HERI KEJN POSTIŽE GOLOVE IZ PENALA: Totenhem rutinski pobedio Everton! (VIDEO)

Objavljeno: 15.10.22 u 20:27

Treći uzastopni meč na kojem je strelac!

Fudbaleri Totenhema nadigrali su ekipu Evertona u 11. kolu engleske Premijer lige – 2:0. Golove su postigli Heri Kejn i Pjer-Emil Hojbjerg.

Nije išlo sve tako glatko za Pevce. Dominirali su, ali nisu uspevali da probiju čvrstu odbranu ekipe Frenka Lamparda.

Sve do 59. minuta. Šutirao je Dejan Kuluševski, a golman Karamela, Pikford, očajno intervenisao i potom oborio Kejna u svom petercu, sudija Tirni nije imao dilemu. Iako se smatra da penal nikad ne treba da šutiram igrač nad kojim je isti napravljen Kejna to nije previše zanimalo. Uzeo je loptu i rutinski savladao saigrača iz reprezentacije Engleske koji stoji na golu Evertona.

Pobedu je obezbedio u 86. minutu Pjer-Emil Hojbjerg, prelepim udarcem, nakon centaršuta Rodriga Bentankura.