0

NAPOLI JE USAMLJEN NA VRHU SERIJE A: U finišu meča slomili otpor žilavog Kremonezea! (VIDEO)

Objavljeno: 09.10.22 u 20:20

Odavno nisu bili ovako ozbiljni.

Fudbaleri Napolija savladali su Kremoneze u gostima rezultatom 4:1 u okviru 9. runde italijanske Serije A.

Nije Napoli blistao toliko, kao što se to po rezultatu čini, ali ponovo je uspeo da zabeleži ubedljivu pobedu.

Jedini gol u prvom poluvremenu postigli su gosti sa bele tačke preko Matea Politana u 26. minutu.

Izjednačenje Kremonezeu doneo je Desers, velika letošnja želja Crvene zvezde. Šutirao je jedan fudbaler domaćeg tima, a lopta se odbila na nogu Desersu koji ovakve poklone rado prihvata.

Vrlo brzo nakon toga Spaleti se odlučio da u igru uvede Đovanija Simebonea i ispostaviće da je to bila dobitna kombinacija.

Mario Rui je odlično ubacio loptu u 76. minutu, a na pravom mestu našao se sin trenera Atletiko Madrida i čini se slomio otpor žilavog domaćina.

Nakon toga, klub iz Napulja je postigao dva gola u nadoknadi vremena. Prvo je Lozano bio precizan, a za kraj i Olivera.