0

KELN SE NIJE OPORAVIO OD PARTIZANA: Jarčevi imali lošu uvertiru pred gostovanje u Beogradu – Borusija ih demolirala! (VIDEO)

Objavljeno: 09.10.22 u 18:10

Baš bez šanse.

Imaju traume u Kelnu od crno-bele kombinacije dresova ovih dana, to je definitivno. Prvo im je u četvrtak Partizan naneo poraz u okviru Lige konferencije (0:1), da bi ih u 9. kolu Bundeslige ponizila Borusija Menhengladbah – 5:2.

Mora se istaći i da su celo drugo poluvreme igrali sa igračem manje, ali svejedno – baš ubedljiv poraz.

Da krenemo od početka. Borusija je u prednost došla nakon kornera u 27. minutu. U skoku se najbolje snašao Fridrih.

Samo četiri minuta kasnije, Jarčevi su izjednačili golom Kajnca iz penala.

Ipak, Florijan Kajnc biće tragičar susreta za Keln ispostaviće se nakon što je dobio drugi žuti, a samim tim i crveni karton u finišu prvog poluvremena. Da stvar bude još gora Menhengladbah je iz ovog prekršaja dobio penal koji je realizovao Bensebaini.

Nakon samo minut igre u drugom poluvremenu, Lars Štindl je fenomenalnim golom doneo prednost od dva razlike domaćima.

Da će Keln preživeti pravu katastrofu bilo je jasno u 76. minutu kada je Bensebaini pogodio po drugi put nakon asistencije Hofmana.

Sedam minuta nakon tog gola Husenbašić je smanjio na 4-2 nakon loše reakcije celokupne odbrane Borusije.

Konačnih 5-2 postavio je Markus Turam u prvom minutu nadoknade vremena.