1

GOL MARKOVIĆA PRAVI RAZLIKU ZA SADA: Keln opasan, ali crno-bela odbrana odoleva! (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.22 u 21:48

Vode momci Gordana Petrića!

Fudbaleri Partizana vode na poluvremenu utakmice trećeg kola grupne faze Lige konferencija protiv Kelna sa 1:0.

Jedini gol delo je Svetozara Markovića u 9. minutu. Odlično je Natho izveo slobodan udarac, a najbolji u skoku je bio štoper crno-belih.

Od tog momenta, fudbaleri Kelna su se apsolutno preselili na polovinu Partizana.

Prvu veliku priliku dočekali su u 23. minutu. Stigao je centaršut sa leve strane, a Adamjan je ostao potpuno sam na ivici peterca. Šutirao je glavom, ali je lopta od prečke završila u gol-autu.

Nastavili su sa napadima Jarčevi, a druga velika prilika došla je u 31. minutu. Bek Kelna, Pedersen, je odlično centrirao i pogodio u „trepavicu“ Dajca koji je ostao sam, ali je glavom šutirao pravo u Popovića koji je bio siguran.

Ogromnu priliku da duplira prednost crno-belih propustio je Urošević u finišu prvog poluvremena. Nakon rikošeta u kazenom prostoru domaćih, lopta je došla do beka Partizana ali ga je odličnom intervencijom sprečio da duplira prednost Partizana golman Švebe uz pomoć stative!