1

ČOVEK KOJI JE ODŠKRINUO VRATA EVROPSKOG PROLEĆA: „Ovo je najvažniji pogodak u karijeri!“

Objavljeno: 06.10.22 u 23:45

Presrećan nakon pobede Marković.

Fudbaleri Partizana pobedili su Keln sa 1:0 u okviru trećeg kola grupne faze Lige konferencija u Nemačkoj.

Strelac jedinog pogotka bio je Svetozar Marković u devetom minutu na asistenciju Natha.

Nakon meča rekao je da mu je ovo najvažniji gol u karijeri.

Najvažniji pogodak u karijeri, moj prvi gol u Evropi, ono što je najvažnije je da smo uzeli sva 3 boda i doneli u Beograd. – izjavio je Marković.

Nikako Keln nije uspeo da priđe golu Partizana, čini se da su u drugom poluvremenu crno-beli imali ozbiljnije prilike.

Kako bih rekao, imali su oni svoje šanse i u prvom i drugom poluvremenu, ali i mi pored polu kontri i kontri u sigurno 4 navrata i nije lako igrati proptiv ovakvih igrača i Kelna, ali ovo su najlepše utakmice. – rekao je strelac jedinog gola večeras.

Za kraj priznao je da nije ni video koliko je četvrti sudija pokazao da će se igrati u nadoknadi (7 minuta).

Nisam ni video šta je pokazao četvrti sudija, ali na svu sreću odbranili smo se i mogli čak da postignemo gol iz kontre ali svi smo zadovoljni rezultatom i osvojenim bodovima. – zaključio je štoper Partizana.