LISICAMA DERBI ISTOČNOG MIDLANDSA: Medison granatama raskrčio Šumu, Notingem prvi kandidat za ispadanje! (VIDEO)
Lester je slavio u derbiju protiv svog najljućeg rivala, Notingem Foresta, lako i ubedljivo, a rezultat na kraju iznosio je 4:0. Imali su stativu na rezultatu 0:0 Šumari, ali nakon toga, potpuno su pali, pa su kasnije i kada je sve bilo rešeno, uspeli da zabrljaju u poslednjoj trećini terena, pa odatle nisu mogli ni da upristoje poraz.
Maddison Goal 🎯 pic.twitter.com/nGXTUPB9cZ
— Prem Goals (@PremierLeagueSZ) October 3, 2022
Tri prva gola Lisica su došla sa distance, van kaznenog prostora. Najpre je Medison šutirao sredinom prvog poluvremena, lopta se odbila od jednog defanzivca gostiju, i prevarilaHendersona. Nepunih dva minuta kasnije, Barns odličnim udarcem duplira prednost, da bi Medison postigao svoj drugi gol, odličnim šutem iz slobodnog udarca. Konačan rezulat postavlja Daka u drugom poluvremenu postavio konačan rezultat, na asistenciju desetke Lestera.
[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“premijer liga“ image_size=“full“ posts_per_page=“4″ exclude_current=“true“ title=“NAJNOVIJE VESTI IZ PREMIJER LIGE:“]
Ovo je bio svojevrsan derbi začelja, sada su oba rivala izjednačena sa po četiri boda na poslednje dve pozicije, s tim da su Lisice iznad Šume, zbog bolje gol razlike.