0

PARTIZAN ZABORAVIO SREMSKU MITROVICU: Vojvodina pred drugo poluvreme ima gotovo nemoguću misiju! (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.22 u 19:51

Odlični crno-beli!

Fudbaleri Partizana vode na poluvremenu protiv ekipe Vojvodine sa 2:0 u okviru 13. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Oba gola delo su Bibrasa Natha.

Veoma ofanzivno su otvorili meč crno-beli. Prvu ozbiljnu priliku imali su već u drugom minutu. Natho je lepo centrirao, a Rikardo se izborio za poziciju i šut glavom, međutim šutirao je malo pored gola Lazara Carevića.

Na novo uzbuđenje u Humskoj nije se čekalo dugo. Igrao se 6. minut, a crno-beli su ponovo bili blizu gola. Centaršut je došao ovaj put od Filipovića, a ponovo je Gomeš šutirao, ali je taj šut ukrotio golman Stare dame.

I onda blic-krig Partizana.

Prvo je Natho iskoristio veliku grešku odbrane Vojvodine, pre svega Traorea. Igrao se 16. minut, a crno-beli su poveli.

Na dupliranje prednosti se nije čekalo dugo. Jeličić je u 21. minutu oborio Rikarda u kaznenom prostoru svog tima, a penal je, naravno, iskoristio Natho.

Noć za Jeličića nije mogla biti gora, s obzirom da je dobio i crveni u 26. minutu nakon starta nad Filipovićem.

U 39. minutu Urošević je opasnim šutem zapretio golu Vojvodine, međutim za malo je bio neprecizan.

Postigao je Partizan još jedan gol preko Markovića, ali je isti poništen zbog milimetarskog ofsajda.