0

OSASUNA SA DESETORICOM ODOLELA U MADRIDU: Prvi kiks Reala u sezoni – Barselona je na vrhu LaLige! (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.22 u 23:18

Veliko iznenađenje.

Fudbaleri Real Madrida remizirali su u Madridu protiv ekipe Osasune – 1:1. Gol za Real postigao je Vinisijus, dok je za goste bio precizan Kike Garsija.

Na gol se čekalo čak 42 minuta. Vinisijus se lepo namestio i poslao loptu u šesnaesterac Osasune, a ona je na kraju završila u golu, pa je ovo ispao veoma lep pogodak. Jasno je da je namera Brazilca bila centaršut.

Na poluvreme se otišlo sa minimalnom prednošću kraljevskog kluba.

Međutim samo pet minuta nakon početka drugog dela igre, šok za aktuelnog prvaka Evrope. Centrirao je Unai Garsija, a prezimenjak Kike je glavom šutirao i uspeo da lobuje Andreja Lunjina.

U 78. minutu nastaje karambol. Unai Garsija dobija direktan crveni karton, a Real dobija penal.

Međutim napadač Reala, koji se vratio nakon povrede, Karim Benzema, nije uspeo da iskoristi jedanaesterac. Šutirao je jako, ali je na njegovu žalost lopta završila na prečki.

Nije ovo bila noć francuskog napadača. Samo dva minuta nakon promašenog penala, poništen mu je i pogodak zbog ofsajda.

Srpski fudbaler, Darko Brašanac, igrao je do 69. minuta.

Real je ovim remijem prepustio prvo mesto Barseloni, koja je na vrhu zahvaljujući boljoj gol razlici.