0

NE ZNA SAMO MITROVIĆ DA TRESE MREŽE GLAVOM: Nakon Kostića, upisao se i Vlahović protiv Bolonje! (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.22 u 22:23

Sjajna igra Stare dame.

Fudbaleri Juventusa trenutno igraju jednu od najboljih utakmica ove sezone, a protivnik im je Bolonja. Vođstvo italijanskom velikanu, doneo je srpski reprezentativac Filip Kostić, koji je postigao svoj prvi pogodak u dresu Juventusa i sve to na asistenciju Dušana Vlahovića.

Prednost domaćih duplirao je upravo srpski napadač, koji je u Juventus, protekle godine, stigao iz Fiorentine. Gledali smo novu dobru kontru Juventusa u 59. minutu, a nakon dobre organizacije na desnoj strani, Mekeni je centrirao i sjajno pronašao Vlahovića koji je glavom pogodio za 2:0.

U nastavku, Juventus je stigao i do trećeg gola, koji je delo Milika, 3 minuta kasnije i tako rešio pitanje pobednika na ovom susretu.