0

POGLEDAJTE MAJSTORIJU VREDNU POBEDE: Ofanzivac sam istrčao kontru preko celog terena i matirao golmana u sudijskoj nadoknadi! (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.22 u 17:45

Ovakav gol se retko viđa!

U petak je u okviru 10. kola popularne Cvajte odigran derbi između domaćeg Hanovera i slavnog Hamburga. Gosti su uspeli da ‘šokiraju’ Hanover i dođu do tri boda u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena rezultatom 1:2.

Utakmicu je obeležio upravo taj pogodak, mladog Ransford-Jeboa Konigsdorfera u 92. minutu susreta. Fudbaler iz Gane je pokupio loptu koju je jedan od njegovih saigrača glavom izbacio iz šenstaesterca, a onda je ‘povukao’ kontranapad u kojem su pokušala da ga zaustave čak četiri protivnička igrača.

Nije im pošlo za nogom, jer je brzinom, snagom i umećem, skrenuo pažnju kompletne fudbalske javnosti u Evropi.

Pogledajte majstoriju momka rođenog 2001. godine u Gani.