0

PARTIZANOV RIVAL POKAZAO ZUBE: Nica hrabro odigrala u Parizu, ali ipak poklekla! (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.22 u 23:50

Zamalo da iznenade.

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Nicu 2:1, golovima Mesija i Mbapea. Za Nicu je bio precizan Labord.

Domaći su poveli golom Lea Mesija u 29. minutu iz slobodnog udarca. Odlično je šutirao sa 18 metara i pogodio gol nemoćnog Šmajhela koji je ostao ukopan u mestu.

Pravi šok na Parku Prinčeva desio se u 47. minutu. Nakon centaršuta sa desne strane lopta je pala u peterac Parižana, a odlično se snašao Labord.

Ipak, pobedu PSŽ-a spasio je Kilijan Mbape. Nakon što je posle odličnog presinga lopta oduzeta, Mukiele je ubacio loptu po zemlji, a francuski napadač je bio smiren i savladao danskog golmana na golu Nice.