0

OVO NISU DOBRE VESTI ZA PARTIZAN: Pred duel sa crno-belima Keln savladao jedan od najjačih timova u Nemačkoj! (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.22 u 17:49

Biće težak zadatak za Petrićeve momke.

Fudbaleri Kelna savladali su Borusiju Dortmund u osmom kolu Bundeslige – 3:2, nakon velikog preokreta.

Nije dobro počelo za Jarčeve. Dortmund je poveo golom Branta u 31. minutu na asistenciju Belingema. Na poluvreme se otišlo sa vođstvom gostiju.

U drugom delu igre nastupa rapsodija Kelna.

Prvo su domaći došli do izjednačenja preko Kainca u 53. minutu, da bi samo tri minuta kasnije Tiges pogodio za prednost Jarčeva.

Već u 71. minutu prednost je preko Dejana Ljubičića povećana na 3:1.

Ipak, do kraja je morala biti drama. Autogolom Šmica, Borusija je u 78. minutu smanjila i pokušavala da stigne barem do boda, ali nisu uspeli.

Podsećamo, fudbaleri Partizana gostuju u četvrtak Kelnu u okviru trećeg kola grupne faze Lige konferencija.