0

AJAKS KIKSNUO: Ni nova Tadićeva asistencija nije bila dovoljna za 3 boda! (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.22 u 22:28

Ajaks ove sezone popustaje, pa je tako u prvih 8 utakmica domažeg šampionata večeras i drugi put kiksnuo.

Drugi dželat Ajaksa ove sezone, čiji je kapiten naš Dušan Tadić bio je Go Ahed Igls, koji je na sred Johan Krojf Arene uspeo da postigne pogodak za 1:1 u 78. minutu. Timu iz Amsterdama na ruku ide što je PSV takođe kiksnuo dana, a ekipa Kambura je od tima iz Ajndhovena bila bolja rezultatom 3:0. Zbog ova dva rezultata, na čelo Erdevizije popeo se AZ Alkmar.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Za jedini gol Ajaksa na ovom meču, najvećim delom je zaslužan kapiten reprezentacije Srbije, koji je sa leve strane ubacio loptu u peterac, na tacni Klasenu u poslednjem minutu prvog poluvremena za 1:0.