FOTO: STARSPORT
in , , , ,

DELIJE IZDALE SAOPŠTENJE POVODOM DOLASKA RADULJICE: Pao je novi dogovor sa upravom, evo o čemu je reč!

Jedno navijačko pravilo će od danas važiti i za KK Crvena zvezda!

Redove srpskog košarkaškog šampiona u sredu pojačao je proslavljeni reprezentativac naše zemlje, Miroslav Raduljica. Dugo se nagađalo gde će iskusni centar nastaviti karijeru, a izbor je pao na ekipu sa Malog Kalemegdana. Poznato je da je Miroslav na startu profesionalne igračke karijere nastupao za Partizana, pa su navijači Crvene zvezde izdali saopštenje o njegovom dolasku u redove crveno-belih.

Saopštenje prenosimo u celosti i bez izmena.

-Ugovor sa našim košarkaškim klubom potpisao je Miroslav Raduljica. On je između ostalog i bivši košarkaš Partizana. Kao što je poznato, u fudbalu smo pre dosta godina uveli pravilo da igrači koji su igrali za seniorski tim Partizana nisu dobrodošli u naš klub. Za ostale sportovem pa i košarku, neretko smo imali više razumevanja, jer su takve situacije bile učestale i fond sportista je daleko manji. Obavili smo razgovor sa upravom kluba i dogovorili da nećemo praviti problem pri dolasku Raduljice, ali smo tražili da pravilo iz fudbala postane pravilo i za košarku.

Napravljen je dogovor i ubuduće igrači koji su igrali za seniorski tim Partizana neće biti dovođeni u naš klub (ovo se odnosi na domaće igrače koji mogu da razumeju naše rivalstvo, a za potencijalne strance ići čemo od slučaja do slučaja).

U narednom periodu pisaćemo opširnije na ovu i druge ideološke teme, čime ćemo probati da približimo naše stavove ljudima koji nisu u dovoljnoj meri upoznati sa istim – navodi se u zvaničnom saopštenju Delija.

0
0
Odgovorite
 1. On će biti jedini košarkaš poznatiji od vodja navijača. Isto je s fudbalom. Zato se ovakvi oglašavaju bez srama i zato im se pridaje značaj. Strašna vremena i strašni običaji.

  0
  0
 2. ..na maternjem im tur skom yeziku su ‘izdali saopstenje’ iLi..DAA..?!!! .!. XXAAXXAA .!.
  PS..zivo me interesuje kako su se ‘potpisaLi’ na kraju „IZDATOG“ im ‘saopsteNJA’..SHTAMBILJ, MASTILO i..PALACCC..?!! .!. XXAAXXAA .!.

  0
  0

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.

Autor: HotSport

BIVŠI IGRAČ REALA O DOLASKU U IGOKEU: ‘Ne mislim da je dolazak u Laktaše korak unazad!’ (VIDEO)

FEDERER: ‘Novak nam je doneo više bola nego Rafa!’