0

BRAZIL MELJE SVE PRED SOBOM: Ispratili Tunis sa petardom u golu! (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.22 u 10:37

Ozbiljna ekipa.

Fudbaleri reprezentacije Brazila savladali su Tunis lako i ubedljivo – 5:1. Već nakon prvog poluvremena rezultat je bio 4:1 te se lako moglo zaključiti da će afrička selekcija doživeti katastrofu.

Brazil je ove godine čini se kao nikada spreman da vrati Boginju u svoje vlasništvo. Izabranici selektora Titea na svakoj utakmici, bez obzira na protivnika, izgledaju fenomenalno.

U ovom ciklusu koji na neki način služi kao generalna proba u dve utakmice postigli su osam golova, a primili samo jedan. Pre par dana rutinirali su Ganu – 3:0.

Mrežu Tunižana, Karioke su načele u 11. minutu preko Barseloninog fudbalera Rafinje.

Na odgovor Tunisa čekalo se samo 7 minuta kada Talbi doneo poravnanje svojoj ekipi.

Već u narednom napadu, Rišarlison je vratio prednost Brazilcima nakon sjajne asistencije Rafinje.

Do poluvremena pogodili su Nejmar sa bele tačke u 29. minutu, kao i još jednom Rafinja u 40. minutu susreta.

Stvari su se za Tunis dodatno pogoršale nakon što je Bron isključen u 42. minutu.

Ipak, drugo poluvreme Brazilci su odradili u laganom ritmu, postigli još jedan gol preko Pedra u 74. minutu i tako zaključili ovu utakmicu sa konačnih 5:1.