0

MESI NASTAVLJA DA POMERA GRANICE, NEVEROVATAN POGODAK ODUŠEVIO ČITAV SVET: Argentina lako protiv Hondurasa! (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.22 u 10:25

Za njega su godine samo broj!

Argentina je sinoć sa 3:0 dosta lako i očekivano savladala selekciju Honduara u okviru prijateljskog susreta. Pogotke za domaći sastav postigli su Martinez u 16. minutu i Mesi u 45. i 69. minutu susreta. Prvi pogodak Lionela Mesija bio je sa bele tačke, ali ‘prašinu’ je podigao drugi gol.

Naime, nakon što su fudbaleri Hondurasa ‘prodali’ loptu blizu svog gola, Mesi je sa oko 20 metara perfektnim lobom uspeo da savlada golmana Hondurasa i tako po ko zna koji put u karijeri razgali navijače.

Reprezentacija Argentine se na ovogodišnjem Svetskom prvenstvo nalazi u grupi sa Saudijskom Arabijom, Meksikom i Poljskom.