0

JUVENTUS BODRI ORLOVE: Crno-beli pružili podršku našem tandemu iz Torina! (FOTO)

Objavljeno: 24.09.22 u 21:15

Srbija želi trijumf!

Fudbalska reprezentacija Srbije trenutno igra meč 7. kola grupne faze B divizije Lige nacija, a protivnik je Švedska.

Utakmica je počela u terminu od 20 časova i 45 minuta, a rezultat na stadionu ‘Rajko Mitić‘je 1:1. Orlovi su preuzeli inicijativu od prvog minuta i odmah krenuli u ofanzivu, a Švedska je stvorila jednu šansu iz kontre i stigla do vođstva u 15. minutu. Samo tri minuta kasnije Aleksandar Mitrović je poravnao rezultat.

Podršku našem nacionalnom timu javno je pružio italijanski velikan, Juventus. Dvojica igrača ‘Stare dame’, Dušan Vlahović i Filip Kostić, brane boje Srbije na večerašnjem duelu. Juve nije propustio priliku da podrži svoje igrače!

-Dobru utakmicu želimo našim srpskim zvezdama, Vlahoviću i Kostiću, koji se danas sastaju sa Švedskom u Ligi nacija –  poruka je Juventusa na Tviter nalogu.