0

ŠKOTI PRESLIŠALI UKRAJINCE: Tri gola za 20 minuta i vrh grupe!

Objavljeno: 21.09.22 u 22:54

Strašno drugo poluvreme domaćeg sastava!

U okviru grupne faze divizije B Lige Nacija snage su odmerile Škotska i Ukrajina na stadionu Hampden u Glazgovu. Slavio je domaći sastav sa 3:0, a sva tri pogotka viđena su u poslednjih 20 minuta utakmice. Mrežu ‘gostiju’ iz Ukrajine načeo je vezista Aston VileDžon MekGin, da bi u 80. minutu na 2:0 povisio Dajks. Isti igrač je nekoliko minuta pre kraja susreta postavio i konačnih 3:0.

Pored Škotske i Ukrajine, ovu grupu još sačinjavaju Jermenija i Irska. Nakon što su sve četiri reprezentacije odigrale po četiri utakmice, Škotska je najbliža plasmanu u A diviziju Lige nacija, dok će se Irska i Jermenija grčevito boriti za opstanak.