from left Stefan Djordjevic Aleksandar Mitrovic Igor Jelicic Aleksandar Busnic celebrate Vojvodina v Radnicki Nis, Mozzart Super Liga 2022/2023 at Stadium Karadjordje on August 30, 2022 in Novi Sad, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

VOJVODINA SE VRATILA POBEDAMA: Stara dama prejaka za Javor!

Objavljeno: 18.09.22 u 18:57

Važna pobeda!

Poljuljani su bili igrači Vojvodine nakon što ih je Čukarički „preslišao“ prošlog vikenda na Banovom brdu – 2:0. To je bio direktan duel sa jednim od timova sa kojima će se novosadski crveno-beli boriti za to treće mesto koje će obezbediti plej-of za Ligu Evrope, a samim tim i minimum grupnu fazu Lige konferencija.

Danas su u okviru 12. kola Mozzart Bet Superlige Srbije na Karađorđu savladali Javor rezultatom 2:0.

Prvi gol desio se u 24. minutu kada je Bratislav Đukić poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Sve do 81. minuta susreta na semaforu je stajao rezultat 1:0. Stara dama je tada došla do drugog gola koji je postigao Bertrana Iva Barajea.

U narednom kolu Vojvodina će gostovati Partizanu u Beogradu, dok će Javor dočekati ekipu Voždovca.