0

TOTENHEM BRUTALAN: Son sa klupe postigao het-trik! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.22 u 20:57

Fudbaleri Totenhema su u drugom poluvremenu počistili Lester i nakon 2:2 na poluvremenu, postigli čak četiri gola, a Son je postigao het-trik.

Da učinak Sona bude veći, govori podatak da je na teren ušao u drugom poluvremenu, pri rezultatu 3:2 i postigao 3 pogotka za svega 13 minuta i 21 sekundu.

Lester je prvi došao u vođstvo u 6. minutu kada je precizan sa bele tačke bio Tilemans, ali brzo je Totenhem okrenuo meč u svoju korist, jer su pogodili prvo Kejn u 8, a zatim i Dajer u 21. minutu igre. Na poluvreme se ipak otišlo sa rezultatom 2:2, a u 41. minutu mrežu je zatresao Medison.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Drugo poluvreme bilo je u znaku jednog igrača, što smo već napomenuli, a pogodak za 3:2 postigao je Bentakur na samom startu drugog dela igre, odnosno u 47. minutu.