0

BARSELONA UBEDLJIVA: Elče pao pod Levandovskim!

Objavljeno: 17.09.22 u 18:16

Barselona je opravdala očekivanja i na Nou Kampu ubedljivo savladala Elče rezultatom 3:0. Neizvesnosti nije bilo ni jednog momenta, a meč je obeležio, od starta sezone sjajni, Robert Levandovski.

NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:

Gonzalo Verdu je pocrveneo u 15 minutu kada je napravio faul kao poslednji igrač odbrane, i tako otklonio sve dileme sa pobednika. Čekala je Barsa na gol sve do 34. minuta, kada je Leva zatresao mrežu i načeo rivala. Prednost je duplirao Depaj pet minuta kasnije, da bi na samom startu drugog dela Poljak postavio konačan rezultat.

Barsa je sada prva, sa bodom, ali i mečom više od Reala iz Madrida, dok je Elče poslednji sa samo jednim osvojenim bodom u šest utakmica.