0

NOTINGEM FOREST I FULAM REŽIRALI GOLEADU: Supertalentovani klinac doneo pobedu Stivenu Džerardu! (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.22 u 22:56

Veoma bitni bodovi za Fulam!

Ekipa Fulama godinama u engleskoj javnosti važi za ‘jo-jo’ klub, odnosno tim koji kako se plasira u Premijer ligu, tako i ispadne i sve u krug. Deluje da su ove sezone ozbiljno ‘zagrizli’ da do toga ne dođe, čemu u prilog ide i večerašnja pobeda na gostovanju Notingem Forestu. Poveo je domaćin u 11. minutu preko nekada velike uzdanice omladinske škole LiverpulaAvonija. To je ujedno bio i jedini pogodak viđen u prvom delu susreta.

VESTI IZ PREMIJER LIGE:

Prvih 15 minuta drugog poluvremena protekli su u znaku Fulama, koji je ‘spakovao’ tri pogotka. Redom su pogađali Adarabiojo, Palnjinja i Harison Rid. Uspeo je domaći sastav da smanji na 2:3 preko O’Brajana, ali to je bilo sve.

Drugi susret večeras odigrali su Aston Vila i Sautempton, a slavio je domaći klub preko izdanka svoje omladinske škole, Džejkoba Ramzija.