0

Crvena Zvezda v TSC, Mozzart Super Liga 2022/2023 at stadium Rajko Mitic on September 04, 2022 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

KRAGUJEVČANI LAKO SA GOSTIMA IZ NOVOG SADA: TSC do celog ‘plena’ na gostvanju! (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.22 u 20:51

Konačno se razigrao mladi Vidosavljević!

Radnički iz Kragujevca je na ‘Čika Dači’ dočekao ekipu Mladost GAT u okviru 12. kola Superlige Srbije. Slavio je domaći tim sa 3:0, a ono što posebno raduje jeste konačno ‘probuđeni’ Milutin Vidosavljević.

Iako je popularni ‘Crni’ igrao dobro od starta sezone, sada je uradio ono što se od njega najviše očekuje – u dva navrata zatresao je mrežu gostiju. Prednost je domaćinu doneo Šimić u 11. minutu, da bi pomenuti Vidosavljević u 40. minutu sa penala, a zatim i u 57. minutu utakmice, doneo pobedu Radničkom.

Ekipa TSC-a je na gostovanju u Lučanima slavila sa 2:5. Nakon 15 minuta igre gosti su već imali prednost od 0:2, jer su precizni bili Antonić i Jovanović. Neposredno pre odlaska na odmor, Mladost je smanjila na 1:2 preko Jojića, ali je u nastavku utakmice viđena magija Ifeta Đakovca, koji je u 53. minutu, a zatim i u 56. minutu sa bele tačke doneo svom timu prednost od 1:4. Nisu se domaćini predavali, pa su u 63. minutu smanjili na 2:4. U završnici utakmice konačnih 2:5 postavio je Petar Ratkov!