0

TRABZON UDVOSTRUČIO PREDNOST: Zvezda posustaje nakon crvenog kartona Kangve! (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.22 u 20:17

Novi pogodak za domaće.

Fudbaleri Trabzona, potpuno su nadigrali Crvenu zvezdu u drugoj rundi Lige Evrope, a nakon 70 minuta igre vode sa 2:0. Prvi pogodak delo je Mareka Hamšika u 16. minutu, dok je drugi gol postigao Trezege u 68. minutu.

Nakon velike greške Zvezde, stigla je ekspresna kazna. Gosti su jednim dodavanjem stigli u stopostotnu šansu koju je Trezege iskoristio.

Prvi pogodak za domaće videli smo već u 15. minutu. Nakon dobrog centaršuta sa leve strane, Hamšik je sjajno zahvatio loptu glavom, dok ovog puta Milan Borjan nije imao šanse.