0

LIGA KONFERENCIJA: Keln u ludoj utakmici savladao Slovacko, Fiorentina se obrukala! (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.22 u 23:01

Nekoliko neočekivanih rezultat u okviru Lige konferencija!

Ekipa Vest Hema dosta teže nego što je očekivano slavila je na gostovanju Silkeborgu. Poveo je domaći tim preko Kuska već u 5. minutu susreta i činilo se da Silkeborg možda i može do velikog iznenađenja. Ipak, do kraja prvog poluvremena Vest Hem je pokazao drugo lice i preko Lancinija, Skamake i Dovsona došao do prednosti od 1:3. Do kraja meča Tengstedt je samo umanjio na 2:3.

Fioretina je osramoćena na gostovanju Bašakšehiru, doživevši poraz od 3:0. Nakon mirnog prvog poluvremena, domaćin je u drugom delu susreta preko Gurlera u 57. i 71. minutu, kao i Traorea u 90. minutu uspeo da stigne do ubedljive pobede. Krilni fudbaler gostiju Ikone zaradio je crveni karton u 77. minutu utakmice.